Samočistící systém Vantage

Samočisticí systém Vantage dokáže udržet váš bazén čistý bez vaší námahy. Tento patentovaný systém je světovou jedničkou a jeho účinnost je mnohonásobně vyšší než klasické vakuové čističe.

Samočisticí systém Vantage vám pomůže udržovat váš bazén stále čistý. Jeho výhodou je vyšší účinnost oproti klasickým bazénovým vysavačům. Výhody samočisticího bazénového systému Vantage lze shrnout do těchto bodů:

  • Nejlepší samočisticí systém na světě pro kompozitní bazény.
  • Účinně a automaticky sbírá nečistoty.
  • Oběh eliminuje tvorbu řas a bakterií.
  • Pravidelná cirkulace snižuje použití chemikálií.

Systém Vantage je tvořen soustavou strategicky umístěných trysek, které posupně odplavují nečistoty do skimmeru. Ten následně posílá nečistoty do filtru, kde se zachytí. Systém Vantage lze instalovat jen do nově realizovaných bazénů. Trysky a příslušenství VANTAGE systému se vyrábí ve třech barvách doplňujících barvy bazénů. Níže máte možnost shlédnout jak systém funguje.

VANTAGE® - BEZPEČNOST A ELEGANCE

Systém je absolutně bezpečný a byl navržen tak, aby neměl žádná provozní omezení. Bazén je možné využívat i v čase, kdy je VANTAGE® v provozu a čistí bazén. Při návrhu designu trysek bylo myšleno také na elegantnost provedení. VANTAGE® systém je tak téměř neviditelný a nenarušuje vzhled bazénu.