Centrum Alexa nabízí zastřešení bazénů a vířivek. Zastřešení přináší úspory jak na energie, tak i na spotřebu bazénové chemie. Je to z důvodu, že zastřešení bazénu a vířivky plní úlohu jak tepelné izolace – což prodlužuje koupací sezónu až o dva měsíce, tak také zastřešení chrání bazén před spadem nečistot do vody. Díky tomu se údržba bazénové vody nemusí provádět tak často, čímž se snižuje spotřeba bazénové chemie.

Konstrukce zastřešení bazénu a vířivek je tvořena hliníkovou slitinou, ze které jsou vyrobeny nosné profily. Na tyto hliníkové profily, které jsou eloxované (již dále neoxidují), jsou připevněny desky z polykarbonátu. Polykarbonát má povrchovou úpravu proti UV záření. Navíc je možné jej dodávat v různém zabarvení a s různou průhledností. Celé zastřešení může být realizované buď jako stacionární nebo pojízdné. Pojezd celého zakrytí je usazen do pevného základu (beton nebo dlažba) a není náročný na odsun. Přední čelo může být realizováno s dvířky nebo jej lze odejmout.  

Díky tomuto systému se dá zastřešení bazénu vzhledově krásně přizpůsobit okolnímu prostředí, tak aby nerušilo a naopak aby vhodně doplňovalo prostor. Zastřešení bazénu vám tak pomůže vytvořit nejen funkční krytí vašeho vodního světa, ale také může se stát součástí vaší soukromé relaxační zóny.

V zásadě se zastřešení bazénu dělá na míru a podle požadavků zákazníka. Zákazník má možnost si vybrat různou výšku a tvar krytí, barvu,…

Zastřešení vířivek a bazénů navíc zvyšuje bezpečnost vašeho bazénu. Malé děti a domácí zvířata tak nemají možnost při zavřeném zakrytí spadnout do bazénu.

Pro názornost jsme pro vás ve fotogalerii připravili několik realizací. 

Zastřešení bazénů je možné objednat v několika verzích:

  • Nízké modely zastřešení
  • Středně vysoké modely zastřešení
  • Vysoké podchozí modely zastřešení
  • Variabilní zastřešení