Stavební příprava pro infrasaunu

Stavební příprava pro infrasaunu není nutná, nicméně tímto seznamem činností zajistíte bezproblémovou instalaci vaší infrasauny.

1. Prostor pro usazení infrasauny

Prostor pro usazení infrasauny by měl umožňovat, nejen bezproblémový přístup a manipulaci během sestavování infrasauny, ale také pohodlný vstup do infrasauny (dveře infrasauny lze pohodlně a plně otevřít) a pohyb kolem ní.

2. Inženýrské sítě pro infrasaunu

Inženýrské sítě potřebné pro infrasaunu nebo i klasickou finskou saunu se omezují jen na přivedení dostatečně kalibrovaného přívodu elektrické energie.

3. Podklad pro infrasaunu a finské sauny

Podlaha, na kterou se instaluje infrasauna by měla být kvůli stabilitě v rovině a měla mít dostatečnou nosnost. Jelikož infrasauny námi nabízené nedoporučujeme pro venkovní použití, dá se předpokládat, že infrasauna bude instalována v obytném domě a tím by podklad měl být vždy vyhovující.

4. Teplotní podmínky a požadavky na větrání

Infrasauny Alexa by měly pracovat v podmínkách pokojové teploty, což znamená v rozsahu od cca 10 °C–24 °C. Požadavky na větrání v případě infrasauny nejsou striktní. Je vhodné mít možnost, v dané místnosti vyvětrat.

V případě dotazů nás kontaktujte.