Výhody koupě infrasauny značky Alexa

Rozhodujete se o koupi infrasauny nebo finské sauny? Vybrali jste si z našeho sortimentu infrasaun a chcete záruku, že Vaše rozhodnutí je správné? Alexa centrum Vám nabízí nejvíce, protože zákazník je u nás na prvním místě, přesvědčte se. Zde je nejméně 7 důvodů, proč objednat u nás:

 1. Všechny infrasauny skladem a vystaveny v našem showroomu,
 2. konzultace při výběru infrasauny zdarma,
 3. mnohaleté zkušenosti v oboru infrasaun a saunování,
 4. záruční a pozáruční servis infrasaun Alexa,
 5. infrasauny Alexa se svými rozměry hodí do každého, tedy i Vašeho bytu,
 6. montáž infrasauny Alexa je velice jednoduchá, poradíme Vám s ní,
 7. zájemcům jsme schopni nabídnout infrasaunu všech rozměrů za přijatelné ceny a dokážeme poradit do posledního detailu,
 8. naše zboží a služby v oblasti infrasaun a saunování uspokojují zákazníky jak u nás, tak i v zahraničí.

Infrasauna - nová technologie saunování

Určena jak pro potící, tak i rekonvalescenční kůry. Vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášející vysokou teplotu v klasické sauně. Infračervený tepelný systém je v zahraničí nazýván „domácím lékařem“, vede k velmi účinné detoxikaci organizmu a léčbě našeho těla při teplotě do 60°C. Stává se běžnou součástí terapeutické léčby i v našem zdravotnictví včetně lázeňského prostředí.

Využití infrasauny a finských saun Alexa:

Infra systém byl zpočátku využíván výhradně v oblasti medicíny. V současné době jsou infrakabiny používány širokou veřejností. Uplatnění nacházejí ve zdravotnictví, sportovních klubech, rehabilitačních centrech, kosmetických ústavech, hotelích a domácnostech po celém světě. Systém odpovídá mezinárodnímu bezpečnostnímu standardu.

Základní parametry infrasauny:

 • Spotřeba: cca 1500-2300W.
 • Provoz: je 10krát levnější než u klasické sauny. Doba nahřání 5-10 minut na potící kůru.
 • Materiál: Hemlock (severská jedle), výrobek je dodáván jako forma panelové stavebnice, kterou dokážete za 15 minut sestavit, nebo demontovat.
 • Vždy záleží na konkrétním typu infrasauny.

Vyberte si z naší nabídky infrasauny.
Jestliže stále nevíte, kterou saunu si vybrat, nebo máte jakékoliv informace, navštivte náš showroom, nebo nám zavolejte na telefonní číslo 558 627 827, 777 760 606, anebo svůj dotaz ohledně infrasauny nebo finské sauny napište na e-mail info@centrumalexa.cz. Můžete také využít kontaktní formulář v pravé části stránky. Rádi vám poskytneme další informace a budeme se těšit z vašeho nákupu.