O vířivkách

Návod na obsluhu filtrace

Během provozu filtru se ukládají nečistoty na a ve filtračním písku. Zvýší-li se tlak ve filtru o cca 0,2 až 0,3 baru, musí být provedeno zpětné propláchnutí, minimálně však 1 krát za 10 dnů u venkovních vířivek a 1 krát za měsíc u interiérových vířivek.

Zkušenosti z realizací vířivek

Vířivky Alexa si pochvaluje již několik desítek spokojených zákazníků. Převážná většina využívá vířivky k čistě soukromému relaxu a nejčastější je instalace vířivek v rodinných domech.

Obložení vířivky. Dřevo nebo plast?

Opláštění nebo chcete-li obložení vířivky, je vnější svislé obložení, které zakrývá funkční části a doplňuje celkový design vířivky. Pro vířivku si můžete vybrat obložení, které se vám bude lépe hodit.  V nabídce je dřevěné i plastové v různých barevných odstínech.

Jak zazimovat vaši vířivku

Zazimování vířivky není složité. Nicméně je vhodné nechat, alespoň jednou, tuto činnost na odborníkovi.

Zimní provoz vířivky

Mnoho vlastníků vířivek, využívá možnosti koupání v zimě. Využití této luxusní možnosti nenese s sebou žádné velké nároky.

Co přináší hydroterapie a chromoterapie

Vířivky neslouží jen pro zábavu, ale také mají příznivé účinky na lidské zdraví. Je to dosaženo pomocí hydroterapie a chromoterapie. Obě dvě léčebné metody jsou spojeny v našich jedinečných vířivkách.

Jak správně vybrat vířivku

Jestliže jste již rozhodnuti pro koupi vířivky, je vhodné vědět na co se zeptat a jak vybrat ten správný model. V článku se dozvíte jak postupovat při výběru.

Důvody proč koupit vířivku ALEXA

Centrum Alexa je synonymem pro prodej kvalitních vířivek. Navštivte náš showroom, kde si všechny typy můžete prohlédnout. Pakliže stále nejste rozhodnutí, proč si pořídit vířivku, uvádíme zde další důvody pro koupi vířivek Alexa.