Důvody proč koupit vířivku ALEXA

1. Stvořte si lepší život

S vířivkou Alexa to budete mít snadné. Když se ponoříte do voňavých bublinek a necháte se masírovat, poznáte, že nejlepší místo je právě ve vířivce. Jakmile se stanete vlastníky naší lázně, můžete využívat celou řadu terapeutických výhod našeho bezkonkurenčního modelu lázní a poznáte, co je to život v luxusu. Naše vířivky vám pomohou obnovit vaši životní energii.

2. Luxusní masáž nohou

Speciálně směrované trysky našich vířivek Vám provedou masáž nohou, která pro Vás bude opravdovým zážitkem. Nepoznáte rozdíl mezi masáží od živého maséra a masáži, kterou provede vířivka. Pro vaše unavené nohy poskytne utišující úlevu.

3. Dokonale formovaná opěrka na krk

Naše exkluzivní obráceně formované opěradlo na krk vybavené tryskami zahrnuje výčnělek se speciálně navrženými tryskami, které jsou zaměřeny směrem dolů tak, aby byly váš krk a ramena vystaveny tryskám pro dokonalou uvolňující masáž. Pomocí tohoto budete mít pocit, jako by za vámi seděl opravdový masér.

4. Péče o kvalitu vody

Kvalitě vody v našich vířivkách věnujeme mnoho úsilí a snažíme se docílit co nejvyšší kvality a čistoty. To dosahujeme tím, že využíváme stejné metody filtrace, jako příroda. Důsledkem toho je, že snižujeme potřebu používání chemických látek až o 90 % než v případě konkurenčních vířivek.

5. Ozónový antibakteriální generátor

Ozónový antibakteriální generátor se zaměřuje na zneškodnění všech možných bakterií ve vodě vířivky. Dokáže vodu zpracovat takovým způsobem, že vypadá jako z horské bystřiny – čistá, průzračná a plná energie.

6. LED osvětlení

Soubor LED světel, je vybavení našich vířivek. Slouží nejen k nádhernému kaskádovitému barevnému osvětlení sedátka, obráceně formovaného opěradla krku a vodopádu, ale také k zlepšení celkového prožitku relaxace.

7. Ergonomicky tvarované sedátka

Prožitek z vířivky umocní ještě pohodlné sezení, kdy díky ergonomickému tvaru a síle trysek budete zažívat pocit levitace. Dokonalé přizpůsobení lidskému tělu dovolí úplné uvolnění a relaxaci na maximum. Vířivky Alexa nabízejí oproti jiným vířivkám:

  • tvarované sedátko uvolňující stres,
  • delší „pohovku“,
  • jedinečný systém terapie nohou,
  • a terapeutické sedátko.

8. Terapeutická konfigurace trysek

Díky tomu, že naše vířivky mohou využívat i rehabilitační centra, máte možnost mít doma své vlastní relaxační a rehabilitační centrum.  Nabízíme tolik terapeutických konfigurací trysek, kolik je jen možné. Budete mít možnost sami si zvolit masáž celého těla, případně masáž zaměřenou na uvolnění krku a ramen. Většina trysek je seřiditelných, což vám umožní upravit si každé sedátko v lázni dle vlastních potřeb.

9. Televizní a audio systém vířivek

Užijte si relaxaci ve vířivce sledováním filmů nebo poslechem relaxační hudby. K našim vířivkám volitelně dodáme výsuvný televizní systém, který je snadno ovladatelný a bezpečný. Design skvěle zapadá do konceptu vířivky a celý systém je dostatečně výkonný pro pohodlné sledování vašich oblíbených pořadů.

10. Velký výběr tvarů a velikostí vířivek

Exklusivně pro centrum Alexa bylo navržena celá řada tvarů a velikostí vířivek tak, aby uspokojily nejnáročnější požadavky, potřeby a možnosti všech našich zákazníků. Na výběr jsou jak modely, které jsou rozměrově vhodné do malých prostor, tak modely, které mohou být použity ve velkých wellness centrech. Vnitřní tvary vířivky jsou optimálně zkombinované pro široké spektrum relaxačních poloh. Jejich vnější design ideálně splyne s vaším domovem nebo exteriérem.

Vyberte si právě tu vaši vířivku z naší široké nabídky vířivek.