Zkušenosti z realizací vířivek

Vířivky Alexa si pochvaluje již několik desítek spokojených zákazníků. Převážná většina využívá vířivky k čistě soukromému relaxu a nejčastější je instalace vířivek v rodinných domech. Jak si však můžete prohlédnout v našich referencích, také v interiéru prostorné koupelny bytového domu má vířivka Alexa své místo. Samozřejmostí je pro nás doprava vířivky až k Vám a její instalace zdarma. Užívejte si také Vy domácí lázně kdykoliv máte chuť. Inspiraci můžete načerpat z našich provedených instalací vířivek.

 

Dodáváme vířivky po celé republice i na Slovensko. Sídlíme na severu Moravy a je pro nás snadné přivézt a instalovat vířivku i do nejzápadnější vísky naší republiky. Ať jste z Aše, Prahy nebo od Břeclavi, pro všechny naše zákazníky platí stejná pravidla. Vířivku vždy přivezeme, instalujeme a odzkoušíme její funkce. Na Vás zůstane vyzkoušet blahodárné účinky vířivky. Z mnoha našich cest uvádíme fotografie z Bratislavy, Prahy, Kroměříže, Opavy, Šenova, Třince a Ostravy – prohlédněte si naše reference. Spokojenost zákazníků je pro nás nejlepší odměnou. Proto ať jste odkudkoliv, spolehněte se na vířivky Alexa.

 

Pro jednoho z našich zákazníků jsme realizovali kompletní instalaci vířivky do solné jeskyně. Na zakázku připravené obložení vířivky, speciální vodopád a propojení ovládacího panelu s interiérem solné jeskyně navazovaly na přípravu podloží vířivky a vodoinstalace v interiéru. Realizace byla poměrně složitá, avšak výsledek stál za to. Vířivka splynula s interiérem a působí jako solné jezero. Zákazníci našeho zákazníka si tuto libůstku nemohou vynachválit a náš klient je spokojen beze zbytku. Dokážeme realizovat i ty nejbláznivější instalace vířivek a plně vyhovět požadavkům našich klientů. Vše samozřejmě v rámci technických limitů vířivky. Jaké přání budete mít Vy?

 

Koupě vířivky je vždy významná investice a náš servis zákazníkovi tomu odpovídá. Ve vámi zvoleném termínu vířivku přivezeme, umístíme na požadované místo a zprovozníme. Dokážeme Vám také poradit na co při výběru umístění vířivky nezapomenout a jak co nejlépe místo vybrat. Máte-li nestandardní požadavky na umístění vířivky, nebojte se nám je sdělit. Možné je i zapůjčení jeřábu a umístění vířivky prakticky kdekoliv. Naši vyškolení technici následně vířivku odzkouší a předvedou Vám všechny její funkce. Péče o zákazníka a individuální přístup, to je konkurenční výhoda Alexa Centrum. Kvalitní vířivky až k Vám a kompletní instalační servis Vám zajistí pouze Centrum Alexa.