Vířivky

Přineseme bublinky až k vám domů.

ZLARIN

Jarní sleva 10% na skvělou vířivou vanu ZLARIN.

Luxusní vířivka Zlarin je vybavena masážním lehátkem pro 4 osoby a díky jejím rozměrům ji bez problémů umístíte i v interiéru rodinného domu nebo většího bytu.

BALI

Jarní sleva 10% na skvělou vířivou vanu BALI!

Komfortní vířivka pro 2 až 3 osoby je vhodná pro každého, kdo si chce užívat relaxaci a nepřicházet o intimitu okamžiku. Vyniká pohodlnou konstrukcí a kompaktními rozměry. Můžeme ji doporučit zejména jako interiérové řešení, které najde své uplatnění na chalupě, v rodinném domě, ale také prostornější koupelně domu bytového.

VARADERO

Jarní sleva 10% na skvělou vířivou vanu VARADERO!

Nejprodávanější vířivka na českém trhu, určená pro 4-6 osob s maximálním možným počtem trysek. Nabízíme tuto vířivku jako nejlepší model co se ceny/kvality týká. Vnitřní design vířivé vany umožňuje pohodlně pojmout až šest lidí. Tato vířivka aspiruje na favorita nejen pro soukromé účely, ale také pro komerční využití.

MONACO

Nádherná vířivka s nadčasovým designem větších rozměrů pro 4-5 osob.O ovládání se stará řídící jednotka z Americké firmy Balboa. Nechybí bluetooth připojení pro kvalitní poslech své oblíbené muziky k relaxaci.

Nádherná vířivka s nadčasovým designem větších rozměrů pro 4 až 5 osob. O ovládání se stará řídicí jednotka od amerického výrobce Balboa. Nechybí bluetooth připojení pro kvalitní poslech vaší oblíbené muziky k relaxaci.

HAVANA

Komfortní vířivka pro 4 až 6 osob s maximálním počtem trysek. Vířivka HAVANA je modernějším nástupcem vířivky VARADERO. Oproti ní navíc disponuje rotačními tryskami, tryskami pro masírování trapézových svalů a vířivým "hřibem", který slouží pro masáž chodidel. Oblíbenou hudbu si nyní můžete poslechnout s pomocí Bluetooth technologie.

HAWAI

Komfortní vířivka pro 4 osoby s působivým moderním designem je vhodná pro každého, kdo si chce vychutnat příjemnou vodní relaxaci obohacenou o estetické prožitky. Relaxační hudbu nebo oblíbené skladby si nyní můžete poslechnout s pomocí Bluetooth technologie, k níž připojíte svůj smartphone či laptop.

SWIM SPA 50

Swim Spa disponuje 2 masážními sedátky a díky svým rozměrům vám nabídne nejen blahodárnou hydro-masáž, ale i kondiční plavání s protiproudem. Swim Spa – to je zábava, sport a relaxace pro celou rodinu!

RIMINI

Luxusní vířivka menších rozměrů pro 3 až 4 osoby s celkovým počtem 60 trysek.

Ovládací panel od americké společnosti BALBOA zajišťuje maximální komfort, funkce Bluetooth slouží pro připojení vašeho zařízení a poslech oblíbené hudby.