Bazény

DOVE

Obdélníkový bazén s přeplňovacím obloukem a se zrcadlovým efektem. Bazén má dvoustranné schody s relaxační oblastí.

GARDA

Bazén v římském stylu s pohodlným posezením na konci bazénu. 5 vstupních schodů pro snadnější přístup k bazénu.

WANAKA

Moderní styl - obdélníkový bazénový model se dvěma bočními 5 širokými schody. Tento bazénový model lze dodat s krycím systémem lamel.

TOBA

Tento malý model bude perfektně vyhovovat každé zahradě, nebo může být dobrým řešením jako vnitřní bazén.

LUGANO

Klasický obdélníkový bazénový model s rohovými schody. Také s relaxačním posezením na konci bazénu.

CITY POOL

Moderní pohled na bazén typu Swimspa se hodí pro všechny zahrady. Výkonný plavecký trenažér, další masážní systém zad je jen začátek. Všechna zařízení umístěný na snadno přístupném krytu.

FUN80

Mít univerzální bazén – na sport, odpočinek a zábavu – je přáním většiny z nás. Proto jsme přišli s keramickým bazénem FUN se dvěma pohodlnými schodišti a dostatečným prostorem k plavání i na vodní legrácky.FUN se stal nejpopulárnější z našich bazénů, a dnes ho už vyrábíme ve čtyřech velikostech.

AQUA NOVA 77

Voda (lat. AQUA) je nejlepší pro osvěžení v parném létě. Skočte rovnýma nohama do bazénu AQUA NOVA a užijte si velkou vodní zábavu.

Keramické bazény AQUA NOVA mají kompaktní design se zabudovaným schodištěm, a díky svému tvaru a rozměrům se hodí k jakémukoli typu rodinného domu, do zahrady i do interiéru.

Menší model AQUA NOVA je možné vsadit do otvoru po starém bazén

JAVA 101

JAVA - klasický styl s románskými schody a velkorysým prostorem ke koupání

Do keramického bazénu JAVA vkráčíte majestátně jako král (královna) – pomalu, jistě a bezpečně.

Naše JAVA představuje klasický model bazénu s dominantním románským schodištěm, rovným nebo šikmým dnem a dostatečným prostorem k plavání. Působivý vstup umocňuje tvar bazénu, který se skvěle hodí k tradičním stavbám na vesnici i ve městě.

X-TRAINER 82

Designově vyladěné keramické bazény TRAINER se dlouhodobě drží na špičce nejprodávanějších modelů právě díky spojení výjimečného designu a všestranného využití pro plavecký trénink, vodní hry, nebo bezstarostný odpočinek na relaxačních “lavicích” (zónách).

CLASSIC

Keramický bazén CLASSIC má kompaktní design se zabudovaným schodištěm, a díky svému tvaru a rozměrům se hodí k jakémukoli typu rodinného domu, do zahrady i do interiéru.

CLASSIC je možné vsadit do otvoru po starém bazénu.

Briliant 74

Oblíbený bazén Briliant je důstojným šperkem každé zahrady

Diamant je prý nejlepší přítel ženy. A bazén BRILIANT je nejoblíbenější keramický bazén od nás.

Vybrousili jsme ho k dokonalosti, posuďte sami:

YACHT POOL

Baví nás inovovat a dávat věcem další smysl. Když jsme tvořili bazén s integrovanou vířivkou, přáli jsme si nejen spojit plavání v bazéně a relax ve vířivce, ale především vzbudit vášeň a přinést lidem něco víc než “jen bazén”.

To se podařilo. Inspirovali jsme se plavbou po moři a zrodil se keramický bazén YACHT POOL. Hned v prvním roce svého života získal YACHT POOL dvě designové ceny – IF product design a RED DOT design. Od té doby zdobí tento luxusní a unikátní bazén nejmodernější domy v Evropě.