5 důvodů, proč si pořídit domácí vířivku

1. Nerušená relaxace 12 měsíců v roce

Prvním benefitem je možnost vychutnat si vířivou koupel o samotě, s rodinou či přáteli, a kdykoli se vám zachce. To se příznivě projeví na vašem zdraví, jelikož v domácím prostředí se snáze uvolníte a odpočinete si.

Vířivku využijete celoročně – doma i venku. Asi nejvíce ji však doceníme v chladnějším období a na čerstvém vzduchu.

2. Vířivka – prevence i bojovník proti stresu, vyčerpání a nemocem

Během podzimu a zimy trpí náš organismus nedostatkem světla a pracovním přepětím. Pravidelná koupel ve vířivce přináší řadu příznivých účinků – rozšiřuje cévy, zvyšuje množství endorfinu i kyslíku v krvi, čímž zlepšuje krevní oběh. Díky hydrostatickému vztlaku dokáže vodní masáž zmírnit svalové napětí, což ocení jak sportovci, tak lidé se sedavým zaměstnáním. Celkově tak vířivka napomáhá odbourat stres, potlačit únavu i posílit kondici a imunitu organismu.

3. Vyzkoušejte domácí terapii s pomocí vody, vůní a barev

Populární metody aromaterapie a chromoterapie mají na oblibě vířivek značný podíl. Zatímco první z nich využívá pozitivní účinky vůní, chromoterapie zase pracuje s vlivem barev na lidskou psychiku.

Obojí si budete moci dopřát i vy – budou vám stačit LED osvětlení, již zabudované ve vířivce, a speciální arómata do koupele.

4. Moderní vířivky nabízejí hudbu, světelné efekty i dokonalejší filtraci

Vířivky z Centra Alexa disponují technologií bluetooth a výsuvnými reproduktory. Koupel si tak zpříjemníte kvalitním poslechem relaxační hudby, kterou si pustíte z mobilu či tabletu. O romantickou atmosféru, stejně jako barevnou kulisu během večírku s přáteli se postará osvětlení. A velkou devízou našich vířivek je moderní písková filtrace, jež ušetří náklady za chemické prostředky.

 

5. Rozhodujete se mezi bazénem a vířivkou? Zvolte Swim Spa!

Swim Spa představuje populární, a především finančně, prostorově i časově úspornější alternativu k bazénům, jež výborně poslouží pro hydromasáž nebo kondiční plavání s protiproudem. Také Swim Spa umožňuje celoroční koupání za každého počasí, je vybaveno ohřevem vody, navíc se snadno čistí a jeho provoz se obejde bez nepříjemného zazimovávání. Ušetříte tedy nejen náklady na čisticí prostředky, ale i čas spojený s údržbou.

 

Navštivte Centrum Alexa a vyberte si z široké nabídky luxusních vířivek, Swim Spa a bazénů od renomovaných světových výrobců a za dostupné ceny. Nakupujte on-line nebo si přijeďte vířivky „osahat“ do showroomu ve Frýdku-Místku!