Články

Vířivky a zdraví

Relaxace ve vířivce přináší řadu blahodárných účinků pro lidské tělo i duši. To bylo mimo jiné i hlavním podnětem pro konstrukci historicky první vířivky v roce 1968.

Vířivky se tak staly efektivními pomocníky při prevenci i boji proti mnoha psychosomatickým potížím, včetně stresu, nespavosti, celulitidy, artritidy, bolestí svalů či únavy. Relaxační masáž, stejně jako moderní léčebné metody aromaterapie a chromoterapie si nyní můžete pravidelně dopřávat i u vás doma!


5 důvodů, proč si pořídit domácí vířivku

Vlastní vířivka dávno není vymožeností milionářů – moderní vířivky pro 2, 4 až 6 osob z Centra Alexa vám poskytnou vysokou kvalitu a plnohodnotnou vodní masáž za dostupnou cenu. Důvodů, proč mít na zahradě, terase či v interiéru vířivku, přitom existuje celá řada – od nerušeného soukromí přes zdravotní účinky až po lepší hygienu. Pojďme se na výhody domácích vířivek podívat blíže.


Jak si vybrat správnou vířivku

Nejste si jistí tím, jak velkou vířivku potřebujete? Váháte, zda ji ustavit venku nebo raději v interiéru?

Abychom vám nákup usnadnili, připravili jsme tento rádce, v němž se zaměříme na nejdůležitější kritéria při výběru vířivky.


Váháte mezi bazénem a vířivkou? Dilema vyřeší Swim Spa.

Toužíte po vlastním bazénu, ale omezují vás prostory či rozpočet?

Láká vás vířivka, ale přitom chcete ve vodě nejen relaxovat, ale i pravidelně sportovat?

Swim Spa spojuje funkce a výhody bazénu i vířivky tím, že nabízí jak vířivou masáž, tak plavání s protiproudem, které si díky dostatečným rozměrům užijí děti i dospělí.

Pojďme si představit výhody Swim Spa hezky popořadě.