A kdo vlastně jsme?

Jsme nadšenci do vířivek, tělem i duší

Centrum Alexa je jedním z největších prodejců vířivek, Swim Spa a bazénů na Moravě a ve Slezsku. Sídlíme ve Frýdku-Místku, kde najdete i náš showroom s kompletní nabídkou sortimentu, který si můžete přijet osobně prohlédnout a vyzkoušet.

Luxe pools - Bazény ze sklolaminátu, vyráběné v továrně v Litvě jsou speciálně vyrobeny pro náročné severní evropské, skandinávské a ruské klima, odolné vůči velkým teplotním změnám. Všechny vrstvy, které se používají, jsou nejvyšší kvality výrobků od světově proslulých výrobců. Povrchové povlaky jsou odolné vůči UV a chlóru, skořepina má celkem 9 vrstev struktury.

Odkud jsme a jak to všechno začalo?

Od založení společnosti v roce 2007 jsme prodali přes 2000 kvalitních vířivek od renomovaných světových výrobců. Významný přelom nastal v roce 2012, kdy jsme portfolio rozšířili o sklolaminátové bazény Luxe Pools a klientům začali poskytovat dopravu, montáž, servis a profesionální poradenství zdarma. V témže roce jsme konečně otevřeli showroom ve Frýdku-Místku. Náš sortiment nyní si můžete prohlédnout a zakoupit jak ve Frýdku-Místku, tak na těchto internetových stránkách.

Specialisté na vířivky i bazény

Jádrem našeho portfolia zůstávají kvalitní, vysoce komfortní vířivky pro 2, 4 až 6 osob, které vynikají moderním designem, velkým počtem masážních trysek, robustní konstrukcí odolnou vůči UV a chloru, ale i Bluetooth zařízením pro poslech hudby a osvětlením pro ještě dokonalejší relaxaci. Ať už plánujete používat vířivku v rodinném domě, nebo v bytě, vevnitř, nebo venku – u nás vždy najdete optimální model! Sklolaminátové bazény litevské značky Luxe Pools patří k těm nejlepším produktům svého druhu na evropském trhu. Masivní skořepina z celkem 9 vrstev a extra silné povlaky od světových distributorů jsou vyrobeny tak, aby odolaly drsnému severskému klimatu a teplotním změnám. Krom samotného prodeje vířivek a bazénů vám rádi pomůžeme s jejich výběrem, dopravou, montáží i servisem.

Komu jsou naše produkty určeny?

Vířivky, bazény, jakož i poradenství a servis jsou určeny jak soukromým zájemcům, tak provozovatelům komerčních objektů, tj. hotely, bazény, aqua parky, wellness centra, lázně a zdravotnická zařízení. Krom klasické vodní masáže naše vířivky využijete pro léčebné procedury jako aromaterapie a chromoterapie, jež kombinují příznivé účinky vody, vůní, světla a barev na lidský organismus a psychiku.

Centrum Alexa - showroom

Chcete si vířivku před objednáním osobně prohlédnout a vyzkoušet? Navštivte náš showroom ve Frýdku-Místku, kde vám odborný personál ochotně zodpoví vaše dotazy a pomůže s výběrem správné vířivky nebo bazénu.

Jak k nám dostanete?

Náš showroom se nachází ve Frýdku-Místku, na ulici Na Konečné 2397, poblíž silnice č. 56 vedoucí do Frýdlantu nad Ostravicí. Při výjezdu z Frýdku-Místku po silnici II. třídy č. 56 sjeďte cca 100 metrů za autobazarem na vedlejší cestu vedoucí podél hlavní silnice. Následně přijedete k rodinným domům, kde se dáte první odbočkou vlevo, až se dostanete k naší prodejně. Při jízdě z Frýdlantu nad Ostravicí po silnici II třídy č. 56 zabočte na křižovatce v Kunčičkách u Bašky vlevo. Následně ihned odbočte doprava, pokračujte cca 200 m a zabočte doprava. Na dalším rozcestí se dejte znovu doprava, čímž se dostanete přímo k naší prodejně.

Proč si vybrat vířivku v Centrum Alexa