Vířivky

Přineseme bublinky až k vám domů.

Euphoria

Komfortní vířivka pro 2 osoby je vhodná pro každého, kdo si chce užívat relaxaci a nepřicházet o intimitu okamžiku. Vyniká pohodlnou konstrukcí a kompaktními rozměry. Můžeme ji doporučit zejména jako interiérové řešení, které najde své uplatnění na chalupě, v rodinném domě, ale také prostornější koupelně domu bytového.

Emotion

Komfortní vířivka pro 2 až 3 osoby je vhodná pro každého, kdo si chce užívat relaxaci a nepřicházet o intimitu okamžiku. Vyniká pohodlnou konstrukcí a kompaktními rozměry. Můžeme ji doporučit zejména jako interiérové řešení, které najde své uplatnění na chalupě, v rodinném domě, ale také prostornější koupelně domu bytového.

La Bellezza

Komfortní vířivka pro 6 osob s působivým moderním designem je vhodná pro každého, kdo si chce vychutnat příjemnou vodní relaxaci obohacenou o estetické prožitky. Relaxační hudbu nebo oblíbené skladby si nyní můžete poslechnout s pomocí Bluetooth technologie, k níž připojíte svůj smartphone.

Dolce Vita

Komfortní vířivka pro 5 osob s působivým moderním designem je vhodná pro každého, kdo si chce vychutnat příjemnou vodní relaxaci obohacenou o estetické prožitky. Relaxační hudbu nebo oblíbené skladby si nyní můžete poslechnout s pomocí Bluetooth technologie, k níž připojíte svůj smartphone.

Carpe Diem

ZLARIN

Letní sleva 20% na skvělou vířivou vanu ZLARIN.

Luxusní vířivka Zlarin je vybavena masážním lehátkem pro 4 osoby a díky jejím rozměrům ji bez problémů umístíte i v interiéru rodinného domu nebo většího bytu.

HAWAI

Letní sleva 20% na skvělou vířivou vanu HAWAI.

Komfortní vířivka pro 4 osoby s působivým moderním designem je vhodná pro každého, kdo si chce vychutnat příjemnou vodní relaxaci obohacenou o estetické prožitky. Relaxační hudbu nebo oblíbené skladby si nyní můžete poslechnout s pomocí Bluetooth technologie, k níž připojíte svůj smartphone či laptop.